1 » WYRZUTNIE2

Promocje

Producenci

Kontakt

  • Sklep Wielobranżowy Raj Maria Cydejko
    NIP: 951-212-81-04
  • E-mail:sklep@superfajerwerki.com.pl
  • Telefon(+48) 606-814-942
  • Godziny działania sklepuul. Zapłocie 10, GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek - godz. 10-18, sobota - godz. 10-16

WYRZUTNIE

Wyrzutnie - sklep z fajerwerkami Warszawa

 

specjalizuje się w sprzedaży wyrzutni najwyższej jakości!
 

Każda wyrzutnia to kilkanaście lub kilkadziesiąt strzałów wzbijających się na wysokość do kilkudziesięciu metrów! Więc zatem, czym owe wyrzutnie są? Otóż są to najbardziej widowiskowe fajerwerki. Potocznie zwane są tortami (ang. cake). Swoim kształtem przypominają pudła, sześciany, walce, wachlarze lub inne bryły. Od ich kształtu zależy często jaki efekt otrzymamy. Ich budowa jest bardziej skomplikowana niż budowa zwykłych petard. Jest to zespół kilku, kilkunastu, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tekturowych rur wypełnionych odpowiednią mieszanką pirotechniczną i połączonych lontem. Oprócz kształtu bryły na efekt wystrzału ma dobór składników mieszanki oraz średnica zastosowanej rurki. Im będzie większa tym rozrzut na niebie będzie szerszy. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyrzutnie o różnym kalibrze, nawet do 50 mm. 

Zanim zakupimy wyrzutnię, warto zapoznać się z filmami pokazującymi ich efekty zamieszczonymi na stronach naszego sklepu. Wówczas możemy sprawdzić, które efekty świetlne najbardziej nam się podobają. A mogą to być m.in. chryzantemy, palmy, peonie wierzby, bukiety, cracling, fale i inne. Sama nazwa sugeruje wygląd i układ iskier.

Wybierając wyrzutnię można zastanowić się również czy interesują nas bardziej wyrzutnie proste, kątowe, dzienne, a może hukowe. Proste to te, które wzbijają się najwyżej, prostopadle do powierzchni ziemi. Kątowe to tzw. wachlarze - ich rurki ustawione są pod odpowiednim kątem do powierzchni. Dają efekt widowiskowych wachlarzy. Wyrzutnie dzienne - najlepszy efekt otrzymamy w ciągu dnia, gdyż stanowią ciekawe wystrzały smug kolorowych dymów. Natomiast hukowe, jak sama nazwa mówi, emitują przy wystrzale duży huk.

Wyrzutnie to fajerwerki dość bezpieczne, jeśli zastosujemy się do wszelkich wymogów bezpieczeństwa i załączonych instrukcji. Ich zastosowanie jest proste. Należy odpowiednio ułożyć i zabezpieczyć fajerwerk, podpalić lont i szybko oddalić się na odpowiednią pozycję. 

Kupując te ciekawe produkty pirotechniczne można stworzyć własne widowiska za niewielkie pieniądze. Wystarczy odpowiedni dobór np. 3 różnych wyrzutni i mamy wyjątkową oprawę ważnych dla nas wydarzeń.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego oraz punktu stacjonarnego w Warszawie, gdzie chętnie pomożemy dobrać odpowiednie produkty.
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep oferuje produkty dla osób dorosłych !
Na tej witrynie znajdują się produkty pirotechniczne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę!
Wejdź do sklepu Zrezygnuj