1 » STROBOSKOPY, FLASHE2

Promocje

Producenci

Kontakt

  • Sklep Wielobranżowy Raj Maria Cydejko
    NIP: 951-212-81-04
  • E-mail:sklep@superfajerwerki.com.pl
  • Telefon(+48) 606-814-942
  • Godziny działania sklepuul. Zapłocie 10, GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek - godz. 10-18, sobota - godz. 10-16

STROBOSKOPY, FLASHE

 STROBOSKOPY, FLASHE

Stroboskop (flash) – pirotechniczny produkt, którego efektem jest migające, błyskające światło, dające wrażenie spowolnienia ciała oświetlanego właśnie przez to światło. Uzyskany efekt nazywany jest fachowo efektem stroboskopowym. Stroboskop zbudowany jest z tekturowej tuby zakończonej lontem wypełnionej tzw. mieszaniną stroboskopową. W jej skład mogą wchodzić m.in siarczany np. strontu, sodu czy baru, azotan potasu magnez oraz utleniacze. Składniki prasuje się naprzemiennie, tak by uzyskać światło błyskające z odpowiednią częstotliwością.

Efekt stroboskopowy kojarzony jest najczęściej z dyskotekami. Uzyskuje się go przy użyciu odpowiedniego urządzenia emituącego migotające światło. Poza tym efekt ten można zaobserwować również przy różnego rodzaju wirnikach, wiatrakach czy maszynach. Światło oświetlające urządzenia miga przy bardzo dużej częstotliwości (np. świetlówka) powodując, że ruch tych urządzeń jest niezauważalny. Jest to tylko złudzenie optyczne, często groźne w skutkach. Może spowodować wypadki przy pracy.

W naszym sklepie posiadamy stroposkopy w kolorze białym i czerwonym o różnej długości działania. Można je zamówić przez sklep internetowy lub telefonicznie. Dostawa kurierem lub odbiór osobisty w naszej siedzibie w Warszawie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep oferuje produkty dla osób dorosłych !
Na tej witrynie znajdują się produkty pirotechniczne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę!
Wejdź do sklepu Zrezygnuj