1 » FONTANNY2

Promocje

Producenci

Kontakt

  • Sklep Wielobranżowy Raj Maria Cydejko
    NIP: 951-212-81-04
  • E-mail:sklep@superfajerwerki.com.pl
  • Telefon(+48) 606-814-942
  • Godziny działania sklepuul. Zapłocie 10, GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek - godz. 10-18, sobota - godz. 10-16

FONTANNY

Fontanny, wulkany - sklep w Warszawie


Są to fajerwerki, których charakterystyczną cechą jest efekt podobny do wybuchu wulkanu lub tryskającej fontanny. Stąd ta nazwa. Najczęściej kształtem przypominają stożek (bywają i kształty prostopadłościanu czy walca). Ich wielkość kształtuje się od kilku cm, nawet do kilkudziesięciu cm. Im większy wulkan, tym efekt będzie miał większy zasięg. Korpus fontanny stanowi tekturowy stożek, zakończony zapalnikiem. W środku znajduje się specjalna mieszanina pirotechniczna, której składniki odpowiadają za uzyskany efekt końcowy. Aby bezpiecznie odpalić wulkan należy ustawić go na równym podłożu. Wysokie wulkany warto zabezpieczyć czymś ciężkim np. kamieniami. Następnie podpalamy lont i oddalamy się na odległość wskazaną w instrukcji obsługi. Możemy z przyjemnością obejrzeć efekty: najczęściej tryskające iskry i crackling. Ponadto otrzymujemy również efekt dźwiękowy w postaci trzaskania. 
Dla kogo są wulkany i fontanny? Dla wszystkich tych, którzy chcą ubogacić swoje pokazy fajerwerków o inny efekt oraz szczególnie dla tych, którzy szukają czegoś co nie strzela wysoko w powietrzu, ale blisko przy ziemi. Fontanny sprawdzają się doskonale przy sesjach zdjęciowych. 
Fontanny mogą być kolorowe, srebrne lub złote, w większości do stosowania na zewnątrz. Jedynie fontanny tortowe można zastosować wewnątrz pomieszczenia. 
Zapraszamy do zapoznania się się ofertą naszego sklepu internetowego. Możliwość zakupu w Warszawie.
 

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep oferuje produkty dla osób dorosłych !
Na tej witrynie znajdują się produkty pirotechniczne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę!
Wejdź do sklepu Zrezygnuj