1 » RAKIETY2

Promocje

Producenci

Kontakt

  • Sklep Wielobranżowy Raj Maria Cydejko
    NIP: 951-212-81-04
  • E-mail:sklep@superfajerwerki.com.pl
  • Telefon(+48) 606-814-942
  • Godziny działania sklepuul. Zapłocie 10, GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek - godz. 10-18, sobota - godz. 10-16

RAKIETY

RAKIETY - sklep z fajerwerkami Warszawa


Charakterystyczne fajerwerki, które w ogromnej liczbie pojawiają się w trakcie sylwestrowych nocy. Mają swoich wiernych fanów. Jak sama nazwa mówi przypominają swoim kształtem rakietę i tak jak ona z ogromnym impetem wzbijają się hen wysoko w powietrze. Standardowa rakieta to zaostrzony jak pocisk korpus wypełniony mieszaniną pirotechniczną oraz przytwierdzona doń drewniana dysza nadająca kierunek lotu. Głównym efektem rakiety jest pojedynczy rozbłysk na niebie oraz towarzyszący temu huk. Rozbłyski są przeróżne. Ich kolor, kształt i intensywność zależą od użytych składników. Natomiast rozrzut iskier zależy od kalibru rakiety. Im jest większy, tym szerszy będzie efekt na niebie. 

Sposób puszczania rakiet jest z pozoru bardzo prosty, ale niestety wiele osób popełnia błędy. Najważniejszą zasadą jest to, iż rakietę odpalamy z wyrzutni czyli np. pustej butelki, solidnej rurki, stojaka do rakiet. Nie wolno odpalać rakiet " z ręki", bądź wbijać je w podłoże (ziemię lub śnieg). Grozi to eksplozją, gdyż umocowana rakieta wybuchnie przy ziemi, nie mogąc wzbić się w powietrze. Nie puszczamy nigdy uszkodzonych rakiet tzn. rakiet np. ze złamanym kijkiem. Krótszy kijek spowoduje zmianę kierunku lotu; rakieta może nie wzbić się, lub polecieć poziomo. Zatem kiedy przygotujemy sobie wszystkie przybory do puszczenia rakiety i ustawimy wyrzutnię rakietową na stabilnym podłożu i umocnimy ją dodatkowo, możemy podpalić załączony lont i szybko oddalić się by oglądać efekt naszych wysiłków.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele ciekawych egzemplarzy o różnej wielkości i kalibrze. Dobre rozwiązanie stanowią zestawy różnorodnych rakiet, gdzie miłośnicy owych podniebnych wybuchów mogą cieszyć się wielokrotnie różnorakimi kolorami i efektami. Zapraszamy on-line oraz do naszego sklepu z rakietami w Warszawie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep oferuje produkty dla osób dorosłych !
Na tej witrynie znajdują się produkty pirotechniczne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę!
Wejdź do sklepu Zrezygnuj