1 » O nas2

Promocje

Producenci

Kontakt

  • Sklep Wielobranżowy Raj Maria Cydejko
    NIP: 951-212-81-04
  • E-mail:sklep@superfajerwerki.com.pl
  • Telefon(+48) 606-814-942
  • Godziny działania sklepuul. Zapłocie 10, GODZINY OTWARCIA: poniedziałek-piątek - godz. 10-18, sobota - godz. 10-16

O nas

Krótka Historia

 

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu... Rok w rok było oczekiwanie na tę jedyną wyjątkową noc: Sylwester. Właśnie po to, by oglądać fajerwerki oraz by później samemu strzelać. Tak narodziła się miłość i pasja do tych niesamowitych eksplozji, która towarzyszyła nam przez następne lata.

W roku 2007 postanowiliśmy związać nasze życie zawodowe z fajerwerkami. Poniekąd same do nas przyszły :). Okazało się, że handel nimi, kontakt z klientem, dzielenie się własną wiedzą przyniosły nam dużą satysfakcję i jeszcze większą ochotę na rozwijanie oferty. Zaczęliśmy wychodzić ku oczekiwaniom naszych klientów i sprowadzać coraz to nowe produkty. Powstał sklep internetowy i jeszcze większa możliwość docierania do nowych klientów. W związku z tym, iż wielu nabywców zapragnęło odwiedzić nas w naszej siedzibie, obejrzeć nasze produkty, dotknąć ich, poradzić się osobiście, postanowiliśmy otworzyć nasz całoroczny punkt stacjonarny.

Dzisiaj nie „spoczywamy na laurach”, ale dalej pracujemy nad naszą marką. Rozszerzamy ofertę, testujemy produkty, śledzimy nowinki. Staramy się stworzyć ofertę naprawdę dobrych jakościowo produktów, ale nie porażających ceną. Naszym celem nie jest nagromadzenie jak największej ilości fajerwerków, ale wybranie tych, które są naprawdę ciekawe i warte polecenia oraz by każdy mógł znaleźć coś „fajnego”, niezależnie od grubości portfela.

Tomek i Marysia Cydejko 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Sklep oferuje produkty dla osób dorosłych !
Na tej witrynie znajdują się produkty pirotechniczne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią - opuść tę stronę!
Wejdź do sklepu Zrezygnuj